Demas

DEMAS

Tekstil makineleri üretimine 2012 yılında başlayan Demas, kurulduğu günden bugüne kaliteli hizmet anlayışı ve standartların üzerinde hızlı teknik servisi ile dünya çapında bir marka olma yolunda mesafe kat etmektedir.

Bursa‘da üretim yapan ve Türkiye ile dünyanın 30 ülkesine ihracat yapan Demas, ana hatları ile kumaş kalite kontrol, kumaş katlama, kumaş açma, kumaş kesim ve kumaş paketleme makineleri üretmektedir. Özellikle tekstil sektörünün olmazsa olmazı kalite kontrol makinesi, operatörlerin gözünden kaçan hataları anında yakalayan son teknoloji bir makinedir. Alt üst aydınlatma sistemi ile özellikle ev tekstili ve kumaşların kalite kontrolünü en etkili şekilde yaparak dokuma hatasından renk değişimine kadar her şeyi tespit etmektedir. Son derece ergonomik bir makine olarak sektörün en kaliteli üretimi olan kumaş kalite kontrol makinesi, Demas’ın gururla sunduğu üretimlerindendir. Kumaş cinsine özel makineleri ile sektörün tüm ihtiyaçlarına cevap vermekte, ileri teknoloji üretimleri ile her zaman müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Tekstil Makineleri sektöründe hızlı büyüyen ve sürekli kendini geliştiren firma dinamikleri, ar-ge çalışmaları ve teknolojiyi yakın takip ederek inovasyon sağlayan güçlü bir firma olma özelliğini korumaktadır.

Demas, ilk kurulduğu dönemde (2013 yılı) KOZA İnteraktif ile çalışmaya başlamıştır.

Demas için hazırladığımız ilk web sitesi tasarımının ardından yabancı dil, yeni makineler ve teknolojilk gelişmeler sonrasında ikinci bir tasarıma ihtiyaç duyulmuş olup 2016 yılında yayına alınmıştır.

Halen yayında olan (22/10/2018) bu tasarım kullanıcı deneyimi odaklı analizler sonrasında hazırlanarak yayına açıldı ve kullanıcılar tarafından çok sevildi. Aldığımız olumlu geri dönüşler neticesinde daha fazla inovasyon kararı alarak web sitesini sürekli geliştirmeye devam ettik. Hali hazırda arkaplanda crm yazılı ve hızlı teklif sistemi ile geliştirdiğimiz demas.com.tr web sitesi aynı zamanda bir blog ile tekstil makineleri sektörü ve Demas hakkında makale, haber ve duyuruları paylaştığımız sürekli güncel bir web sitesi olma özelliğini sürdürmektedir.

Demas, sadece web sitesi tasarımı hizmeti değil, dijital pazarlama hizmetlerinde de KOZA İnteraktif ile çalışmaktadır. E-Mail Marketing hizmetimizi düzenli olarak alan Demas, özel günler, kutlamalar ve tanıtım mail gönderimlerinde KOZA İnteraktif‘i tercih etmektedir. Yine blog ve web sitesi yönetimi hizmetlerini firmamızdan alan Demas, bu sayede sürekli güncel bilgileri sunan sektöre ilişkin bilgi ve haber paylaşımında bulunan bir blog’a sahip olarak, kullanıcı sadakatini arttırmış ve dönüşlerde iyi bir başarı sağlamıştır. Sosyal medya da aktif olarak takipçileri ile etkileşimde olan Demas, sosyal medya yönetimini de firmamızdan almaktadır. Bunların dışında tüm web tabanlı hizmetleri bünyesindeki bir web master gibi her an düzenli olarak firmamızdan almaktadır.

 • Bursa Koltuk Döşemecisi

  Bursa’da bir koltuk döşemecisi Efe Koltuk Tasarım

  İçindekilerKoltuk döşemecisiKoltuk döşemecisi hangi hizmetleri sunmaktadır?Koltuk d…
 • Nakilnak

  Nakilnak

  Nakilnak: Bursa kamyonet nakliye durağı web projesi tanıtımı. Bursa şehir içi ve şehirler …
 • Bursa Psikoteknik

  Bursa Psikoteknik

  Yaklaşık 1 saatlik test ve değerlendirme süreci sonucunda alınan psikoteknik belgesini Bur…
Bu kategoride daha fazla yazı Tanıtım Yazıları
Yoruma Kapalı

İlginizi Çekebilir

Bursa’da bir koltuk döşemecisi Efe Koltuk Tasarım

İçindekilerKoltuk döşemecisiKoltuk döşemecisi hangi hizmetleri sunmaktadır?Koltuk d…