Bursa Psikoteknik

Yaklaşık 1 saatlik test ve değerlendirme süreci sonucunda alınan psikoteknik belgesini Bursa’da eğitimli ve profesyonel kadrosuyla güleryüzlü ve kaliteli hizmet anlayışıyla sunan Bursa Psikoteknik Değerlendirme Merkezi Bursa Osmangazi kent meydanında faaliyetine başladı.

Bursa Psikoteknik

Psikoteknik belgesine ihtiyaç duyan sürücüler için psikoteknik merkezleri bulmak ve belge süreçlerini baştan sona her aşamasında yöneten ve ilgi gösteren bir kuruluş bulmak zor olabiliyordu. Bursa Psikoteknik merkezi yüksek kalitede hizmet anlayışı ve gülür yüzlü personeli ile belgelendirmenin her aşamasında sürücülere destek sağlayıp psikoteknik belgesi vermektedir.

Bursa Osmangazi ilçesinde kent meydanında bulunan Bursa Psikoteknik merkezi ulaşım yönünden sağladığı avantajı ile de ön plana çıkmaktadır.

Kimler psikoteknik belgesi almak zorundadır?

Yük, eşya ve yolcu taşımacılığı yapan tüm sürücülerin ve ceza puanı yada alkol nedeniyle ehliyeti alınan kişilerin alması gereklidir.

Bursa Psikoteknik Nerede?

Adres: Ulu Mh. 16. Güzel Sk. No: 36/1 Kent Meydanı, Osmangazi, Bursa

Telefon: 0224 251 01 01

Bursa Psikoteknik merkezi, psikoteknik belgesi fiyatları yönünden sürücülere %25’e varan indirimler uygulamaktadır.

En uygun psikoteknik belgesi fiyatı ve kaliteli hizmet alabileceğiniz Bursa Psikoteknik, hafta içi ve hafta sonları da hizmet vermektedir.

Koordinasyon testi düzeyi, tepki hızı, dikkat düzeyi, anlama ve değerlendirme, muhakeme yeteneği gibi bir dizi teslerden oluşan 1 saatlik sürenin sonunda psikoteknik belgesi alabilirsiniz.

Bursa Psikoteknik Merkezi, web sitesi tasarımı hizmetinde firmamız KOZA İnteraktif Web Tasarım Ajansını tercih etmiştir.
Sizde kurumsal web sitesi ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu kategoride daha fazla yazı Tanıtım Yazıları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Bursa’da bir koltuk döşemecisi Efe Koltuk Tasarım

İçindekilerKoltuk döşemecisiKoltuk döşemecisi hangi hizmetleri sunmaktadır?Koltuk d…