Eveaksesuar

Online Yapı Market – Hırdavat Satışı

www.eveaksesuar.com DİLEK TİCARET LTD. ŞTİ kuruluşudur.
Online yapı market, hırdavat, mutfak ve banyo aksesuarları satışı, çekmece rayları, menteşeler, kapı kilitleri online satışı yapılmaktadır.

Eve Aksesuar İndirim

DİLEK TİCARET

Bursa’nın köklü firmalarından olan Dilek Ticaret (Dilek Hırdavat) 1957 yılında H. İBRAHİM ULUKARDEŞLER tarafından Bursa, Kayhan’da Güveli sokakta kurulmuştur. Kurulduğu yıllarda inşaat malzemeleri, nalburiye ve teknik hırdavat satışı yapan firma süreç içerisinde sürekli ürün gamını genişletmiştir. Mobilya malzemeleri ve aksesuarlarını ürün yelpazesine dahil ederek 2009 yılında NİLTİM (Nilüfer Ticaret Merkezi) mağazasıyla daha geniş kitleye hitap etmeye başlamış ve yılların tecrübesi ile müşteri memnuniyetini daima gözeterek müşterilerine güzenli alışveriş imkanı sunmaya devam etmektedir.

EVE AKSESUAR

Dilek Ticaret’in yeni nesil işletmecisi Aysu ULUKARDEŞLER tarafından online satış amaçlı kurulmak üzere başlatılan girişim www.eveaksesuar.com yine güvenli alışverişin ve müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu bir yaklaşımla online platforma taşınmıştır. Yaklaşık 1 yıl süren arge faaliyetlerinin ardından yayına açılan eveaksesuar.com kısa sürede ivlenme yakalamayı başarmış ve internette güvenli alışverişin yeni bir adresi olarak müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.

Eve Aksesuar

Ürün Çeşitliliği ve Kategorileri

  • Hırdavat
  • Yapı Malzemeleri
  • Mobilya Aksesuarları
  • Banyo Aksesuarları
  • Mutfak Aksesuarları
  • Çekmece Rayları
  • Menteşeler
  • Kapı Kilitleri

Öne Çıkan Markalar; Adell, Özruh Kilit, Kale Kilit, Blum, ECA, Atlas Vida, Çebi, Nobel, Şahinoğlu, Modda, Satarax.

Banyo Mutfak Aksesuarları

www.eveaksesuar.com’da bulabileceğiniz diğer ürünler; Dübel, matkap ucu, köşebent, vida, silikon ve yapıştırıcılar, banyo setleri, banyo ve mutfak bataryaları, banyo dolapları, yüzlerce çeşit dolap ve kapı menteşeleri, çekmece rayları, çöp kovaları, banyo ve mutfak aksesuarları, set arası aksesuarlar, kiler mekanizmaları ve daha fazlası..

Kampanyalar

www.eveaksesuar.com’da süresiz sepette %15 indirim kampanyası bulunmaktadır. Sepete eklediğiniz tüm ürünlere sipariş aşamasında %15 indirim uygulanır.

Ayrıca dönem dönem değişen ürüne yada kategoriye özel fırsatlar da olmaktadır.

Eve Aksesuar Fırsat

Hemen www.eveaksesuar.com adresini ziyaret edin, hırdavat ve yapı market alışverişlerinizde güvenli alışverişin ve cazip fiyat avantajını yakalayın.

Dilek Ticaret yeni eticaret sitesi için KOZA İnteraktif Web Ajansını tercih etmiştir, sizde işinizi online platforma taşımak istiyorsanız www.kozainteraktif.com adresini ziyaret edip bilgi alabilirsiniz.

 

Bu kategoride daha fazla yazı E-ticaret

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Bursa’da bir koltuk döşemecisi Efe Koltuk Tasarım

İçindekilerKoltuk döşemecisiKoltuk döşemecisi hangi hizmetleri sunmaktadır?Koltuk d…